502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2

Що обіцяють кандидати в нардепи по 99 округу виборцям: частина перша

0

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2

 

Кількість переглядів - 433

«Гречка» вирішила дослідити передвиборчі обіцянки та плани кандидатів у депутати Верховної Ради України, які балотуються на Кіровоградщині, проаналізувавши офіційні виборчі програми потенційних обранців опубліковані на сайті ЦВК.

Від округу №99 з центром у Кіровограді по мажоритарці балотуються 14 кандидатів. Кожна з програм унікальна не лише по змісту, а й по формі: одні відображають обіцянки і клятви потенційних нардепів, в інших нахвалюють округ і виборців, десь звертається увага на загальнонаціональні питання і проблеми округу окремо, десь – просто обіцяють ману небесну.

Отже почнемо по порядку, тобто по алфавіту.

Передвиборча програма самовисванця Максима Березкіна добре структурована. Починається вона з 5 пунктів обіцяних благ, у разі якщо кандидата виберуть.

Три з них (гідно представляти і захищати інтереси округу, сприяти прийняттю рішень, спрямованих на реалізацію наказів і пропозицій своїх виборців, надавати підтримку молоді) загальні. Виміряти «гідне представлення» інтересів виборців жодним чином не можливо. Увагу варто звернути на пункт «Бути доступним для своїх виборців» і «Брати активну участь у вирішенні питань благоустрою округу і міста». Це те, за що реально можна буде вимагати звіту.

Серед засадничих питань кандидат вказує, що відстоюватиме ідею єдності України мовного розмаїття і розвитку культур усіх громадян, обіцяє відроджувати сільське господарство і село загалом, створення робочих місць і подолання інфляції (щоправда навіть приблизні методи виконання таких глобальних планів не вказані). Також серед обіцяних поривань кандидата відміна пенсійної реформи, безкоштовна освіта і медицина та гідний соціальний захист.

А от плани по округу більш конкретні (виконання програми ремонту житлофонду, між квартальних доріг, водопровідно-каналізаційної системи, котелень; будівництво нових та підтримання у належному порядку куточків, зон масового відпочинку, діючих дитячих, спортивних майданчиків, містечок, парків і скверів, озеленення прилеглої території, створення робочих місць і гарантія першого робочого місця для молоді, підтримка народжуваності, створення адресної соцпідтримки), щоправда уявити їх реалізацію на практиці дуже складно, адже більшість із вищезазначеного обіцяє на кожних виборах ледь не кожен кандидат.

Тетяна Бородіна, кандидат від Радикальної партії Ляшка, почала свою програму як шкільний твір. «Кіровоград – одне з найгарніших міст центральної України. Місто славетної історії і прекрасних людей». Похваливши округ, від якого балотується, не забула похвалити і себе: «людина із підвищеним рівнем справедливості», ще одним плюсом кандидатка вважає те, що вона «не олігарх , не керівник , не «грошовий мішок».

З цінних для виборців обіцянка не пропускати засідань Верховної ради та голосувати лише особисто.

Серед пріоритетів кандидата проведення люстрації, реформи місцевого самоврядування, скасування пенсійної реформи, визнання учасниками АТО усіх, хто брав участь в АТО.

У разі якщо за неї проголосують Бородіна планує розробити законопроект, де чітко пропише процедуру відкликання народного депутата, якщо він не виконує взяті на себе зобов’язання та доручення виборців.

Серед неконкретних обіцянок - розвиток Молодіжної програми, де навіть пунктиром не описано, чого саме та програма торкнеться.

Конкретно для округу кандидатка обіцяє вимагати статусу міста, яке розташоване на відкритому родовищі уранової руди, що могло б забезпечити кіровоградцям кращий медичний і соціальний захист.

Гавриленко Олександр, представник «Блоку лівих сил України», просто таки дуже чітко окреслює за що він буде боротись: «Головне і принципово важливе, чого ми прагнемо і будемо добиватися рішуче і безкомпромісно – це соціальна справедливість». Оспівуванню «революції Справедливості» загалом присвячена половина програми.

З конкретики кандидат хоче: децентралізації, усунення олігархів від влади, повернення у державну власність обленерго, облгазів, водоканалів, теплокомуненерго, усунення зайвих дозвільних і контролюючих функцій державних органів, докорінне реформування судової системи та прокуратури.

Також він планує долати бідність за рахунок виплати зарплати не менше 25 грн. за годину, нарахування пенсій усім за єдиним принципом без жодних преференцій.

Він обіцяє модернізацію освіти і безкоштовну медицину. Щось з розділу: «Фабрики рабочим, землю – крестьянам».

Конкретно по округу жодних обіцянок не дає.

Микола Гречуха, представник партії «Сила людей», ставить за мету відновити парламентсько-президентську республіку. Ліквідувати районні державні адміністрації, передавши їхні функції відповідним радам та їх виконкомам. Запровадити вибори за відкритими партійними списками. Законодавчо забезпечити виборність суддів. Заборонити продаж землі. Запровадити державне замовлення на сільгосппродукцію. Ратуватиме за скасування депутатської недоторканності.

Серед передвиборчого популізму подолання корупції, заробітна плата «європейського рівня» (жодних цифр) і допомога учасникам АТО й оснащення армії.

Жодних обіцянок суто по округу не прозвучало.

Сергій Михальонок, самовисуванець, кандидатуру якого підтримав кіровоградський осередок ГО «Майдан», серед пріоритетів бачить люстрації, реформу Збройних Сил на кшталт Швейцарії, де створено потужний корпус резервістів, відродження сучасного військово-промислового комплексу. Оновлення силових, правоохоронних і суддівських систем, децентралізація влади і довічне державне утримання родин загиблих і усіх постраждалих від іноземного агресора. Повернення Криму, звільнення окупованих територій.

У програмі є загадковий пункт «Україна = Євросоюз і НАТО» ( це кандидат говорить про вступ? Про асоційоване членство? Про партнерство? І не ясно навіщо тут знак дорівнює?).

Серед популізму обіцянка ліквідації «шахрайської моделі економіки, руйнація монополії олігархів і кланів»: теза красива, емоційна а от як це зробити за допомогою інструментів закону не вказується. Насторожу є і «недоторканість чесних доходів і власності», адже не зрозуміло хто вирішуватиме чесні доходи чи ні?

Ще кандидат обіцяє незалежні державні, громадські та муніципальні ЗМІ. Щоправда, знову навіть не натякає, як це реалізувати на практиці.

Для громади Кіровограда кандидат обіцяє відстоювати особливий статус міста, ратувати за побудова новітнього комплексу перетворення сміття та відходів у додаткові територіальні енергоджерела.
Також не забуває пообіцяти соціальні «заманухи»: турботу про питанням молоді міста, освіти, культури, спорту, фізичного та патріотичного виховання. Створення цивілізованої системи підтримки людей похилого віку, із особливими потребами та соціальної реабілітації знедолених.

Лариса Онул, самовисуванка, член партії «УДАР», згадку про яку бачимо на кожній розважальній афіші Дендропарку, ставить перед собою глобальні популістські завдання: повернути мир на нашу землю, зберегти Україну, закріпити результати Революції Гідності, провести очищення влади, продовжувати рух європейським демократичним шляхом.

Щодо потреб округу від якого балотується кандидатка обіцяє боротись за спеціальний статус, який дасть змогу містянам отримувати грошові компенсації, оздоровлення за кошт держави та має вивести медицину на вищий рівень.

Також Онул пропонує на законодавчому рівні змусити бізнес бути соціально відповідальним.
Пропонує вона і свій метод повернення навчальним закладам міста престижу: треба відкрити нові вузи (з огляду на щорічне зменшення кількості абітурієнтів прпозиція здається дивоною) і запросити викладачів європейського рівня (цій пропозиції і студенти певно б аплодували стоячи, от тільки чим заманити таких спеціалістів до Кіровограда не вказано).

«Ударівка» пропонує зробити удар на сільськогосподарський розвиток регіону, і навіть перенести у Кіровоград Міністерство АПК та інші профільні інституції.

Василь Ращупко, екс-свободівець, який нещодавно покинув міський осередок партії через незгоду із тиском вищого партійного керівництва, балотується як само висуванець.

Як і частина поперединкиків починає свою програму як твір-роздум на тему «Доля надіслала нам випробування» .

Але далі таки доходимо до конкретики. Кандидат вважає, що Україна має реально, а не декларативно ввійти до НАТО і очистити владу і правоохоронні структури не просто від попередників, а від агентів Москви. До слова, міліцію він пропонує переформатувати за грузинським зразком, скоротивши її чисельність утричі.

Наступним пунктом кандидат вказує реформу і переозброєння армії, на які, на його думку, має скеровуватись не менше 5% ВВП щороку. Армія, на думку Ращупка, має бути професійною і контрактною. Але повинен існувати і народний резерв ЗСУ, який щороку проходитиме вишкіл. А щоб армійська служба стала престижною, на думку кандидата, необхідно збільшити грошове утримання військових, забезпечити житлом їх сім’ї шляхом надання державою пільгових кредитів на його придбання.

З нового, кандидат пропонує повернути Україні статус ядерної держави і встановити право володіти зброєю усім здоровим і не судимим громадянам.

Серед «розмитих» пропозиція призначати на посади молодих фахівців, патріотів і професіоналів (як і чим вимірюватиметься патріотизм?).

Також у програмі пропонується місцеве самоврядування без РДА і ОДА, вибори за відкритими списками, зменшення податків і спрощення життя бізнесу та повернення до державної власності стратегічні об’єкти економіки, якими володіють російські фірми.

Серед обіцянок також розвиток української мови, культури, кіновиробництва, книгодрукування та підтримка незалежних ЗМІ.

Про програми решти кандидатів у ВР від 99 округу читайте на «Гречці» згодом.

Анастасія Дзюбак502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2

Останні новини

17:05

В Кропивницком пересчитают бездомных животных

16:15

В Кропивницком мужчина угнал у соседа авто и помял чужой забор

14:31

В Кропивницком пылал девятиэтажный дом

12:27

Как проходит ремонт моста в Александрии

11:24

На Кировоградщине чиновник требовал от атошников мзду за землю

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2

mkirovograd.comments.ua

block2

mkirovograd.comments.ua
Загрузка...

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине

   © «Комментарии:», 2014

Система Orphus
502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2